İçeriğe geç

Sarıyer Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti, bünyemiz tarafından verilmektedir. Yaşam alanların da bulunan tüm mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk ve yatak takımları sorunsuz bir şekilde muhafaza edilmektedir. Tadilata girmiş olan daireler için günlük araç desteği sağlanmaktadır.

Ev eşyası depolama ekiplerimiz, mobilyaların de montajını gerçekleştirdikten sonra ambalajlama çalışmalarına başlamaktadır. Tüm eşyalar dikkatli bir şekilde kamyonlara yerleştirilmekte ve ardından depolama alanlarımıza getirilmektedir.

Boşaltma uygulamaları sırasında da eşaların zarar görmesi engellenmektedir. Ev eşyası depolama hizmetimiz, güvenli bir şekilde verilmektedir. Ayrıca her müşterimize özel kilitli odalar tahsis edilmektedir.

Bu sayede de eşyaların birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız, zarar gören eşyaların maddi değerlerini hesaplayarak müşterilerimize ödeme yapmaktadır. Mal sahiplerinin en ufak bir mağduriyet yaşaması söz konusu değildir.

Ev eşyası depolama firmamız aynı zaman da gelen geri iade taleplerini de 1 iş günü içerisin de karşılamaktadır. Depolama alanlarımızın tamamı 7/24 güvenlik kameraları ile takip edilmektedir. Maddi açıdan çok değerli olan eşyalar için özel bölmeler oluşturulmaktadır. Depolama hizmetlerin de ilk önceliğimiz eşyaların güvenliğinin maksimum bir düzey de sağlanmasıdır.

İstanbul Eşya Depolama Ücretleri 2023

  Hizmet Çeşitleri AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  MİNİ DEPOLAMA 400 ₺
  MIDI DEPOLAMA 500 ₺
  MAKSİ DEPOLAMA 700 ₺
  ULTRA DEPOLAMA 900 ₺
  MEGA DEPOLAMA (+1 oda – 15m3) 620 ₺
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)700 ₺ – 1000 ₺
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 1000 ₺ – 1500 ₺
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )1500 ₺ – 2000 ₺

*Nakliye ücretleri bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir.

PERSONEL ÜCRETLERİ
  BÖLGELERÜCRETLERİ
  ANADOLU YAKASI550 TL+KDV
  AVRUPA YAKASI550 TL+KDV
Call Now ButtonŞimdi Ara istanbul evden eve nakliyat